Remont teatru na finiszu

 

 

Kończy się remont Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Z większych prac pozostaje jedynie montaż foteli na widowni, które będą koloru oliwkowego. W piątek 21.06.2019 Prewzydent Jeleniej Góry  Jerzy Łużniak i dyrektor teatru Tadeusz Wnuk zaprosili do teatru media, żeby pokazać, jak przebiegają prace, ile już zrobiono i jak wyglądają pomieszczenia obiektu.

 

AAA 6188

 


Jak widać na zdjęciach, wykładzina podłogowa jest szara i ściany również, ale w jaśniejszym kolorze. Niektóre elementy dekoracyjne zostały pozłocone. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych przy wejściu zamontowano windę. Specjalnie dla ułatwienia pracy obsługi technicznej jest również winda towarowa.

Przeprowadzka do odremontowanego i odnowionego obiektu rozpocznie się już w lipcu i potrwa do połowy sierpnia, do zaplanowanych urlopów. Jeżeli nie wystąpią nieprzewidziane komplikacje, to w połowie września jeleniogórzanie mogą liczyć na oficjalne otwarcie teatru. Zaplanowana premiera na tę uroczystość to lekka i przyjemna komedia Aleksandra Fredry „Damy i Huzary”.


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł