“Ekonom” teraz już tylko WAKACJE

Radośnie i na galowo żegnali swoją szkołę uczniowie ZSET w Jeleniej Górze. W środę 19.06.2019 o godz. 9.00 młodzież, nauczyciele, dyrekcja szkoły i zaproszeni goście zebrali się na dziedzińcu szkolnym, żeby wspólnie pożegnać miniony rok szkolny 2018/2019 i przywitać zasłużone wakacje. Władze Miasta reprezentował nowy Skarbnik Miasta Jacek Kopeć, który przed laty ukończył szkołę średnią o podobnym profilu w Krakowie i do dziś bardzo miło wspomina swoje młodzieńcze lata podczas nauki w technikum ekonomicznym.


P1250692


Odśpiewaniem hymnu państwowego rozpoczęto oficjalną część uroczystości. Tak jak w wielu innych szkołach, uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, odbierali je na forum z rąk Dyrektor Szkoły Joanny Marczewskiej wraz z nagrodą książkową.


P1250065


Rodzicom wyróżnionym wręczano listy gratulacyjne nie szczędząc słów uznania za trud włożony w dobre wychowanie swoich dzieci. Drobne nagrody na forum wręczono również wyróżnionym uczestnikom ogólnoszkolnych konkursów i zaangażowanym propagatorom Naszej Małej Ojczyzny. W ciepłych słowach skierowanych do młodzieży Dyrektor ZSET Joanna Marczewska, Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców Izabela Poręba oraz Skarbnik Miasta Jacek Kopeć życzyli wszystkim udanych wakacji. W krótkim programie artystycznym wystąpiły dwie uzdolnione wokalnie uczennice Gabriela Fiszer i Magdalena Langiewicz, a na zakończenie oficjalnej części uroczystości animatorzy czasu wolnego, uczniowie z klasy pierwszej technikum turystycznego pod patronatem biura podróży Rainbow zachęcili wszystkich obecnych do wspólnego tańca. Tak w rytmie współczesnej muzyki powitano wspólnie początek wakacji. Po pożegnaniu z wychowawcą znaczna część młodzieży świętowała jeszcze wspólnie na jeleniogórskim rynku.


 

{djmedia 973}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł