„Motyla Noga” Dzień Dziecka rodzinnie

Wyjątkowo dopisała pogoda wszystkim uczestnikom Rodzinnego Festynu „Motyla Noga” na Zabobrzu III. Imprezę z okazji Dnia Dziecka w sobotę 8.06.2019 zorganizowała Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Urząd Miasta Jelenia Góra na terenach zielonych obok placu zabaw przy ul. Wiłkomirskiego. Całe rodziny uczestniczyły chętnie w licznych bezpłatnych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.


P1210914


Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, malowanie buziek, szczudlarze, warsztaty bębniarskie, konkursy i animacje dla dzieci, zajęcia sportowe, zjazd na linie cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko u najmłodszych. Podczas Festynu odbył się również turniej piłkarski – Liga Mistrzów JSM. Zaangażowani w rozgrywki byli zarówno sami zawodnicy jak i dopingująca ich dosyć licznie zgromadzona publiczność. Gorąco oklaskiwano również spektakl „Bazar” w wykonaniu tak lubianego w naszym regionie klauna Rufi Rafi. Tradycyjnie już nie zawiodła jeleniogórska policja, straż miejska oraz strażacy. Amatorów wodnych igraszek nie brakowało.


P1210919


– Zabawy z wodą to dla moich chłopców wymarzone zajęcie. Oni by tak mogli godzinami – żartowała jedna z mam, która z upodobaniem robiła zdjęcia swoim kilkuletnim pociechom podczas przepychania piłki wodą na jedną ze stron basenu.


 

{djmedia 949}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł