Dzień Dziecka z Jedenastką

Z okazji Dnia Dziecka całkiem sporo w naszym mieście się dzieje. Pierwszy Czerwca rozpoczął serię ciekawych imprez, które na pewno spotkają się z dużym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych obywateli naszego miasta.

Tradycyjnie jak w latach ubiegłych o dzieciach nie zapomniała Szkoła Podstawowa nr 11. Zabobrzańska Jedenastka już od godz. 10.00 zapewniła wszystkim odwiedzającym dużo atrakcji. Czterogodzinny festyn rodzinny „Dzień Dziecka z Jedenastką” odbywał się zarówno na zewnątrz szkoły jak i w samym budynku. Malowanie buziek, przejażdżki konne, kule bublle football, występy młodych talentów, rowerowy tor przeszkód, dmuchane zjeżdżalnie, harcerskie gry i zabawy, konkursy plastyczne zapewniły wszystkim dobrą zabawę.


P1200915


Nie zawiodła policja i straż pożarna. Podczas dzisiejszego festynu można było oznakować sobie rower i uczestniczyć w atrakcjach wodnych przygotowanych przez strażaków. Specjalnie z myślą o uczestnikach festynu kończących w tym roku szkołę podstawową na sobotnią imprezę zaproszono również przedstawicieli szkół średnich. Każdy zainteresowany mógł zapoznać się z popularnymi kierunkami nauczania w danej placówce i dowiedzieć się więcej na temat przeprowadzanego naboru. Nie zawiedli się również amatorzy dobrych domowych wypieków.


P1210108


Wybór apetycznie wyglądających ciast przyciągał do stoiska nie tylko smakoszy tych specjałów. W tegorocznym Kole Fortuny główną nagrodą był rower, dlatego też nikogo nie dziwiła ogromna kolejka chętnych do zagrania o to trofeum. Jak można było zauważyć, piękna pogoda wyraźnie miała bardzo pozytywny wpływ na obecnych. Wspaniale bawili się zarówno najmłodsi jak i ich rodzice, którzy chętnie korzystali z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. 

{djmedia 934}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł