Sąsiad okradł sąsiadkę – został zatrzymany.

stresPolicjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł swoją sąsiadkę. Mężczyzna wykorzystał okazję, że drzwi do mieszkania nie były zamknięte na klucz, wszedł i z przedpokoju ukradł saszetkę z dokumentami, pieniędzmi i kluczami. Do zdarzenia doszło w Kowarach 16 maja br. Pokrzywdzona będąc w innym pomieszczeniu zorientowała się, że została przez niego okradziona i powiadomiła Policję. Mężczyzna około godziny po zdarzeniu był w rękach policji. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany 16 maja br. wieczorem okradł swoją sąsiadkę. Mężczyzna wykorzystał okazję, że drzwi do mieszkania nie były zamknięte na klucz, z przedpokoju ukradł saszetkę wraz z dokumentami, pieniędzmi i kluczami. Pokrzywdzona o kradzieży powiadomiła policję. Podała jego dane i rysopis.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy. Zatrzymali go w mieście około godziny po zdarzeniu. Mężczyzna był nietrzeźwy i nie potrafił powiedzieć co zrobił ze skradzionymi rzeczami. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

29-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za kradzież grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł