Mdk Muflon 12.05.2019 17:18:01

Dzięki, że przyszliście na ten koncert. Dziękuję zwłaszcza tym, których oznaczyłam w zbiorowym poście-zaproszeniu i nie wywalili mnie za to ze znajomych oraz że nikt na mnie nie nawrzeszczał. Niech będzie pochwalona potęga ignora 😉
Na koncercie Aga opowiedziała o tym jak chłopaki trafili do Jeleniej, a to wszystko przez to, że nasz Marcin raz jeden leżał na kanapie, co mu się rzadko zdarza, bo nie jest kanapowy i oglądał “telewizję dżess”, a tam Nieśmiertelna Cebula mu zagrała. Nam zagrała w piątek, i to jak.
Professka, pasja, zero nadęcia, flow. Mnie zaczarowały złote bębny perkusisty, nie mogłam przestać się na nie gapić. Czarowała mnie muzyka, i ten złoty brokat, i ze dwa razy mało nie spadłam z krzesła tak się zasłuchałam, zapatrzyłam, zapomniałam, że nie jestem u siebie na kanapie, tylko w miejscu odbioru kultury.
Jakoś nie mam śmiałości do oznaczania ludzi i zmuszania do udziału w kulturze, ale sami popatrzcie, jakie się z takich działań wykluwają cudowne spotkania. Dla tych, którzy nie byli na koncercie zapodaję podkład dźwiękowy:
http://bit.ly/2VZW3Ao Możecie sobie odlecieć na własnej kanapie, i nikt oprócz domowników tego nie zauważy 😉

Mdk Muflon
Czytaj cały artykuł