Festiwal Baniek

Pochmurne niebo i zapowiadające nadciągający deszcz ciemne chmury na szczęście nie odstraszyły Jeleniogórzan od wyjścia z domu. Całkiem sporo osób, szczególnie rodziców z dziećmi, pojawiło się w Parku Zdrojowym w Cieplicach, żeby wziąć udział w wyjątkowym Dniu Baniek Mydlanych. Fantastyczny BUBBLE DAY rozpoczął się w sobotę 4.05.2019 już o godz. 11.00 inaugurując wspólną zabawą Wiosnę Cieplicką.


zbigniewnowak pl 065


Unoszące się nad głowami miliony baniek mydlanych wywoływały szeroki uśmiech nie tylko na twarzach wielu szczęśliwych maluchów. Rodzice chętnie fotografowali swoje pociechy podczas puszczania wielkich baniek i radosnej pogoni za nimi. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z animatorami, pokazy wielkich mydlanych baniek oraz strefa z darmowym płynem do ich puszczania. Można tam było skorzystać z 500 l darmowego ekologicznego płynu. Na amatorów dobrej zabawy czekał również dmuchany zamek, kolorowa wata cukrowa i góra popcornu na maśle kokosowym. Ci, którzy nie posiadali przy sobie akcesoriów niezbędnych do puszczania dużych baniek, mogli je sobie zakupić na miejscu u organizatorów.

– Wspaniała zabawa i bardzo udane zakończenie majówki, chociaż pewnie popołudniu nie ominie nas tak niezbędny dla naszych ogródków deszcz – z uśmiechem stwierdziła Katarzyna, mama pięcioletniego Piotrusia i ośmioletniej Natalki.

Wspólną zabawę zaplanowano do godz. 18.00. A to nie koniec atrakcji. O godz. 18.00 na scenie na Placu Piastowskim, w ramach projektu 30 ro(c)k bez kurtyny, odbędzie się Koncert Młodych Wokalistów, a o godz. 20.00 oficjalny Inauguracyjny Koncert 46. Wiosny Cieplickiej, czyli występ zespołu “ENEJ”.


 

{djmedia 898}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł