Mdk Muflon 30.04.2019 15:35:04

🆘 Pamiętasz, jak to było „na zakładzie”? A ludzi pamiętasz? Z kim pracowałaś, kogo widywałeś codziennie? Wspomnij, przyjdź, usiądź z nami przy stole. 14 maja 2019 (wtorek) o godz. 17.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” gorąco zaprasza mieszkanki i mieszkańców Sobieszowa na pierwsze spotkanie Sobieszowskiej Operatywki Sąsiedzkiej.

🆘 Sobieszowskie zakłady pracy: szlifiernia, rękawiczarnia, transport leśny, fabryka mebli, Hermes, tartak, WODR, Samopomoc Chłopska, młyn, gospodarstwo rolne „Rolnika” i wiele innych, te nazwy są dla ich pracowniczek i pracowników ciągle ważne i budzą wspomnienia. A także potrzebę, by spotkać się z dawnymi przyjaciółmi i współpracownikami.

🆘 Dobrą okazją do tego będzie zatem to majowe spotkanie, w ogródku MDK „Muflon” w cieniu jabłoni i śliwy, przy stole przykrytym obrusem, przy kawie, herbacie i cieście. W razie niepogody w gościnnej przestrzeni Galerii „Muflon” na I piętrze.

🆘 Sobieszowska Operatywka Sąsiedzka stawia na zacieśnianie lokalnych więzi między przedstawicielami i przedstawicielkami różnych pokoleń oraz przypomina, że jesteśmy dla siebie ważni i sobie nawzajem bardzo potrzebni.

📍 Wstęp wolny.
◾️ Impreza dofinansowana z budżetu Miasta Jelenia Góra.

Mdk Muflon
Czytaj cały artykuł