Różnorodna koalicja, ale cele zbliżone

Różnorodna koalicja, ale cele jej przedstawicieli zbliżone. Podczas specjalnej konferencji prasowej o godz. 15.45, w piątek 26.04.2019 przed jeleniogórskim ratuszem, zaprezentowano mediom naszych regionalnych kandydatów Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, SLD, PSL i Zielonych – polityków, którzy z ramienia Koalicji Europejskiej startują w wyborach do europarlamentu. W spotkaniu z dziennikarzami, obok szefa dolnośląskiej PO Jarosława Dudy, udział wzięli Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, Julia Rokicka oraz Elżbieta Stępień. Przybyłych na konferencję reprezentantów koalicji przedstawiał szef sztabu Koalicji Europejskiej i zarazem poseł na sejm RP Michał Jaros.


IMG 20190426 155037– Otwartość, pełny dialog, dyskusja to dla mnie najważniejsze i tak będę się zachowywała w parlamencie europejskim. Będę taka, jaką Państwo mnie znacie – z uśmiechem podkreśliła Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, kandydatka na liście z numerem 3.

– Znam Unię Europejską praktycznie od kuchni i bardzo zależy mi, żeby nam się żyło zdrowiej. Smog i przede wszystkim różnego typu odpady to moje priorytety – oświadczyła Julia Rokicka.

Natomiast Elżbieta Stępień zaznaczyła, że dla niej najważniejsza będzie promocja i wspieranie naszego regionu, który na duży potencjał, szczególnie jeżeli chodzi o turystykę.

26 maja przed nami wielki wybór. Czy mieszkańcy Jeleniej Góry chętnie zagłosują na tę różnorodną, z dużym potencjałem koalicję? Czas pokaże.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł