Szukasz szkoły dla siebie? Być może ta szkoła jest dla Ciebie!

Z rozmachem przygotowane przez ZST „Mechanik” marcowe „Mechanalia” cieszyły się dużym powodzeniem nie tylko wśród kończących szkołę gimnazjalistów oraz ósmoklasistów. Frekwencja była bardzo duża. Jednak część młodzieży planowała odwiedzić tę placówkę w ramach Dnia Otwartego, zaplanowanego na końcówkę kwietnia. Z racji strajku do tego wydarzenia może nie dojść. W związku z powyższym, przede wszystkim z myślą o tych, którzy rozważają wybór tej szkoły jako miejsce dalszego kształcenia, przypominamy galerią zdjęć, jak wyglądał ostatni Dzień Otwarty 21.03.2019. Zorganizowano je we współpracy z koncernem DRÄXLMAIER, Miejskim Zakładem Komunikacji w Jeleniej Górze, marką LEROY MERLIN, a także firmami SIMET S.A., JELENIA PLAST, TOYOTA Nowakowski, IZZY SERVICE – Mechanika i MATEX.


AAA 0003


Podczas „Mechanaliów” 2019 ósmoklasiści, gimnazjaliści z klas trzecich; goście i przyjaciele „Mechanika” mieli przede wszystkim niepowtarzalną okazję poznać aktualną ofertę szkoły, obejrzeć prezentacje związane z poszczególnymi kierunkami, wziąć udział w konkursie wiedzy pożarniczej oraz spróbować gorącej grochówki.


AAA 0008


Dużym zainteresowaniem cieszyły się również prezentacje zaprzyjaźnionych firm oraz informacje o możliwości praktyk i stażach uczniowskich poza granicami naszego kraju.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł