Włamał się do samochodu i zasnął na siedzeniu kierowcy

samochodKara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie, który włamał się do samochodu zaparkowanego na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Mężczyzna z bagażnika pojazdu ukradł etui ze słuchawkami, a następnie usiadł za kierownicą pojazdu, gdzie zasnął. Obudzili go policjanci powiadomieni o podejrzeniu popełnienia przez niego przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Dzielnicowi z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 22-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu.

29 marca br. kilka minut przed 8.00 dyżurny z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony o podejrzeniu włamania do pojazdu. Dzielnicowi, którzy pojechali na zgłoszenie zauważyli siedzącego w wskazanym pojeździe za kierownicą mężczyznę. Kiedy podeszli bliżej, okazało się, że on śpi. Funkcjonariusze go obudzili. Okazało się, że podejrzewany o włamanie do auta to 22-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna przyznał się, że włamał się do bagażnika, skąd ukradł etui ze słuchawkami.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł