Męski punkt widzenia

Nie tylko fani motoryzacji tłumnie ściągają w ten weekend do stolicy Wielkopolski na marcowe Targi Motor Show Poznań 2019. Od czwartku 28.03.2019 odwiedzający mogą cieszyć się bogatą ekspozycją samochodów, motocykli, kamperów i przyczep kempingowych, jak również samochodów ciężarowych. Tegoroczna edycja koncentruje się bowiem na zaprezentowaniu uczestnikom Międzynarodowych Targów Poznańskich pojazdów w ramach czterech salonów: samochodowego motocyklowego, caravaningowego oraz ciężarowego. 170 wystawców prezentuje je w 15 pełnych motoryzacyjnych emocji pawilonach.


AAA 2088


Imprezie głównej towarzyszy niezliczona liczba atrakcji, wśród których wyjątkowym zainteresowaniem cieszy się Stunt Wars Poland, czyli prezentowane na najwyższym poziomie międzynarodowe zawody freestyle’u motocyklowego.

Prestiżowe i zarazem jedne z największych w Europie targi charakteryzują się niepowtarzalną atmosferą. Jak to podkreślają miłośnicy tego motoryzacyjnego wydarzenia, duża w tym zasługa pięknych kobiet będących jedyną w swoim rodzaju wizytówką Motor Show. To właśnie chcieliśmy podkreślić pokazując na naszych zdjęciach nie tylko wspaniałe samochody , ale i piekne hostessy, które w profesjonalny sposób dodatkowo promowały marki samochodów udzielając fachowych informacji na ich temat.

Warto podkreślić, że wśród odwiedzających targi nie brak również jeleniogórzan. Z kilkuosobową, podekscytowaną grupą młodych ludzi udało nam się wymienić poglądami na temat prezentowanych ekspozycji i usłyszeć kilka ciekawych uwag dotyczących najnowszych modeli ekskluzywnych samochodów, których ceny sięgają kilkuset tysięcy euro!


Jeżeli przeglądasz na komputerze stacjonarnym kliknij na zdjęcie żeby powiększyć i łatwiej przewijać

 

{djmedia 853}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł