Rafał Fronia o wyprawie na K2

W wyjątkowo arcyciekawym spotkaniu uczestniczyli studenci, młodzież szkół średnich oraz Jeleniogórzanie, którzy w czwartek 28.03.2019 odwiedzili Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze. Na Uniwersytecie Ekonomicznym przy ul. Kochanowskiego odbył się wykład otwarty Rafała Froni pt. “Anatomia Góry”.


P1110829


Nasz jeleniogórski pisarz, przedsiębiorca i zarazem wielki miłośnik gór i ekstremalnych wyzwań w sposób bardzo bezpośredni, a momentami nawet dosadny, przedstawił kulisy organizowania wyprawy na K2. Obecni z dużym zainteresowaniem słuchali bardzo osobistych wyznań wyjątkowego mówcy. Momentami można było się szczerze pośmiać z niektórych opowieści. Zaplanowany na godzinę wykład przeciągnął się prawie do dwóch.


P1110860


Każdy ze słuchaczy, który zakupił opowiadającą o wyprawie na K2 bogato ilustrowaną książkę Rafała Froni “Anatomia Góry” mógł otrzymać specjalną dedykację od autora z jego własnoręcznym podpisem. Na zakończenie niecodzienny gość cierpliwie z uśmiechem pozował do wspólnych pamiątkowych zdjęć ze swoimi sympatykami, których liczba po dzisiejszym wykładzie na pewno zdecydowanie się powiększyła.


 

{djmedia 848}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł