Mdk Muflon 21.03.2019 15:58:09

♻️ Wiosennie, proekologicznie i w duchu Zero Waste ♻️

♻️ Przywitaj wiosnę z nowymi ciuchami! Jeśli masz w szafie coś, czego nie nosisz, nie lubisz, nie potrzebujesz, a ciągle nadaje się do noszenia, przynieś do MDK „Muflon” w piątek 5 kwietnia w godz. 17.00-19.00.

♻️ Wymieniaj się z innymi lub kupuj i sprzedawaj. Akcja dotyczy również ubranek dla dzieci, książek, płyt, zabawek i gier planszowych. Zasada jest prosta: przynosimy czyste, wyprasowane rzeczy, które już się nam znudziły i wymieniamy na inne, które wpadną nam w oko. Jeśli nie mamy nic na wymianę, można dobić targu w inny sposób – np. odkupić wypatrzone rzeczy po symbolicznych cenach.

♻️ Wstęp bezpłatny.
♻️ Wystawców prosimy o zgłaszanie udziału do 2 kwietnia 2019 (wtorek) w sekretariacie MDK „Muflon” lub pod nr tel. 75 75 537 70.

🔡👁‍🗨Wiosenne wietrzenie szaf – ZASADY👁‍🗨🔡
➡️ Na Wiosenne wietrzenie szaf przynosimy: ubrania (damskie, męskie, dziecięce), dodatki, gry planszowe, książki, płyty.
➡️ Wymiany dokonujemy w dwóch formach: BEZGOTÓWKOWEJ i GOTÓWKOWEJ – jak kto woli.
➡️ Rzeczy do wymiany przynosimy CZYSTE, BEZ USZKODZEŃ, KOMPLETNE, czyli takie, jakie sami chcielibyśmy mieć.
➡️ Osoby, które zgłoszą swój udział do dnia 2.04.2019 (telefonicznie, mailowo lub osobiście), mają zapewniony stół oraz krzesło.
➡️ MDK „Muflon” nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobiste rzeczy uczestników wymiany, które zostały zagubione, skradzione, zniszczone etc., a także za dokonane transakcje.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Mdk Muflon
Czytaj cały artykuł