Mdk Muflon 19.03.2019 16:07:01

Już w najbliższą niedzielę, 24 marca 2019, o godz. 12.00 zapraszamy na pierwszy wiosenny poranek rodzinny pt. „Pod fatalną banderą”. 🏴‍☠️

Po rzęsistej ulewie Mami i jej przyjaciele razem z domem płyną do morza i lądują w brzuchu wieloryba🐳. Wszelkie próby uwolnienia się nic nie dają, Mami łapie więc za patelnię. Kto by pomyślał, że smażenie dorsza może przynieść tak niespodziewane skutki?

🎞Przypominamy też o konkursowym zadaniu domowym – „owocowa sałatka w pirackim statku”. Należy sfotografować potrawę, którą się przygotowało i na poranek przynieść jej zdjęcie.

🎨Jak zawsze nie zabraknie także atrakcyjnych warsztatów plastycznych.

✍️Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

ℹ️Patronat medialny sprawują: Telewizja DAMI, Strimeo.TV oraz Jelonka.com.
ℹ️Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizerria Colosseum, KFC, DK Computers, Disco Wrotki, Mattel Poland.
ℹ️Cykl Poranków Rodzinnych realizowany jest dzięki dotacji podmiotowej Miasta Jelenia Góra dla Miejskiego Domu Kultury „Muflon”.

Mdk Muflon
Czytaj cały artykuł