Zatrzymany za kradzież telefonu i kradzież sklepową.

jubban1Policjanci zatrzymali mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego. Jego wartość pokrzywdzona oszacowała na blisko 600 zł. Ponadto ma on na koncie kradzież czekoladek w jednym z dyskontów spożywczych w Jeleniej Górze. Obecnie policjanci prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionego mienia. Teraz mężczyźnie grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 18-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany 10 marca br. w jednym z jeleniogórskich hoteli wykorzystując chwilową nieobecność pracownicy na recepcji ukradł jej telefon komórkowy. Jego wartość pokrzywdzona oszacowała na blisko 600 zł.

Ponadto zatrzymany ma na koncie również kradzież w jednym z dyskontów spożywczych w Jeleniej Górze. Mężczyzna ukradł cały karton czekoladek o wartości blisko 750 zł. Był on już wcześniej notowany za inne kradzieże sklepowe, z których uczynił sobie stałe źródło dochodu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyzna przyznał się, że skradzione mienie sprzedał przygodnie spotkanym osobom. Teraz jeleniogórzaninowi za kradzieże grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł