Spotkanie Jeleniogórzanek z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Święta Kobiet, w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida na sali kinowej przy ul. Krótkiej, mieszkanki Jeleniej Góry, podobnie tak jak i w latach ubiegłych, spotkały się z przedstawicielami władz miejskich na specjalnie zorganizowanej uroczystości. Imprezę prowadzili Wojciech Chadży oraz radna Bożena Wachowicz-Makieła.


P1090467


P1090397Kliknij żeby powiększyć

Podczas oficjalnych przemówień Zastępców Prezydenta miasta Janusza Łyczko i Konrada Sikory padło wiele życzeń i ciepłych słów na temat roli kobiet w dobrym funkcjonowaniu współczesnej rodziny oraz w życiu zawodowym. Korzystając z obecności tak licznego grona płci pięknej, Posłanka na Sejm RP Zofia Czernow zaprosiła wszystkie panie na zbliżającą się Konferencję Kobiet, która odbędzie się 16 marca w sobotę o godz. 10:00 w I LO przy ul. Kochanowskiego.

Jak zapewniła Pani Poseł, wśród wielu poruszanych na forum tematów każda z pań na pewno znajdzie coś dla siebie. Wstęp jest wolny.

Na zaproszenie Zofii Czernow odpowiedziało już kilka znanych pań, które pełnią ważne role w życiu społecznym naszego kraju oraz na arenie politycznej. Dzień wcześniej odbędzie się spotkanie “Zakochaj się w Europie” z Olgierdem Łukaszewiczem , znanym aktorem teatralnym i filmowym.

Po oficjalnej części spotkania wszyscy zebrani wspólnie obejrzeli jedną z najpopularniejszych komedii kryminalnych ostatniego dwudziestolecia. „Szalone nożyczki” – reżyserowane na naszej scenie przez Marcina Sosnowskiego – zostały wpisane w 1997 do światowej księgi rekordów Guinnesa jako najdłużej bez przerwy grana sztuka na scenach amerykańskich.
 

{djmedia 820}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł