120 km po piaskach Sahary – Wywiad z Magdaleną Wróbel z Wlenia

Już wkrótce odbędzie się trzecia edycja ekstremalnego biegu poza granicami Polski – Runmageddonu Global. Pustynia kamienista, piaszczysta, góry Atlas i wody jeziora Takerkoust czekają również na Magdalenę Wróbel – mieszkankę Nielesna – , która także zadeklarowała swój udział w tym wydarzeniu, zaplanowanym w dniach 11 – 17 marca 2019.

Na temat swojej decyzji dotyczącej jej osobistego udziału w drugim Runmageddonu Sahara, oczekiwaniach i nadziejach sympatyczna sportsmenka opowiedziała Jackowi Sałapucie podczas wywiadu, który przeprowadzono w studiu Muzycznego Radia w sobotę 9. marca 2019 roku.


Magdalena Wrobel


Warto wspomnieć, że jest to już trzecia edycja ekstremalnego biegu poza granicami Polski – Runmageddonu Global. Tegoroczny bieg poprowadzony będzie w nowych, jeszcze nieodkrytych przez Runmageddończyków miejscach. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się z własnymi słabościami na odcinku 120 lub 50 kilometrów, wybierając wariant z przeszkodami lub bez nich. Każdy, kto weźmie udział w tej jednotygodniowej imprezie, będzie miał niezapomnianą okazję przeżyć ekscytującą, sportową przygodę i poznać malownicze zakątki Maroka. Błoto, bagno, woda, ogień, okopy, zasieki, przeszkody linowe oraz pionowe i skośne ściany – to wyzwanie, które wymaga wyjątkowej odporności psychicznej, sprawności, a przede wszystkim aktywnej współpracy w teamie. Koszt udziału w tak ekstremalnej imprezie wynosi 7 000 zł.

Więcej informacji w materiale nagranym przez portalik24.pl w Muzycznym Radiu podczas wywiadu z naszą przedstawicielką, która wystartuje ze śmiałkami z całej Polski kochającymi właśnie takie wyzwania. Życzymy pani Magdalenie wytrwałości. Jak już zapowiedziała, we wrześniu jej następnym celem będzie Runmageddon Kaukaz z Robertem Korzeniowskim*, najbardziej utytułowanym chodziarzem Polski.

* Robert Marek Korzeniowski (ur. 30 lipca 1968 w Lubaczowie) – polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, były rekordzista świata w chodzie sportowym, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego – źródło Wikipediaportalik24.pl
Czytaj cały artykuł