Pałac Łomnica Hotel & Restauracja 06.03.2019 14:19:05

Wesele
Twój wymarzony dzień
Ten najważniejszy dzień w Państwa życiu może mieć miejsce u nas w Łomnicy. Cały majątek, z Pałacami, rozległym parkiem z niesamowitymi, romantycznymi zakątkami oraz nasz niepowtarzalny folwark spowodują, że możecie poczuć się Państwo jak reżyser i dowolnie komponować charakter, styl i przebieg tego dla Was tak ważnego dnia.

Mały Pałac: Przyjęcie weselne połączone z wystawnym obiadem weselnym w kameralnej atmosferze w gronie najbliższych – w Salonie Różowym lub Sali Niebieskiej, dla 20-50 osób. Pobierz ofertę: Przyjęcie weselne w Pałacu

Restauracja „Stara Stajnia” na Folwarku: Huczna zabawa weselna w rustykalnych wnętrzach restauracji nawet dla ok. 150 osób sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się weselem Twoich marzeń. Udostępniamy także teren folwarku, na którym można zorganizować np. ognisko lub dodatkowe oświetlenie lampionami oraz inne atrakcje. Całość tworzy obraz, który na zawsze pozostanie w Państwa pamięci jako bajeczne przeżycie.

Niezapomniane chwile
Atmosfera dworskiego majątku
Ta różnorodność stylów sprawi, że każda przyszła Młoda Para znajdzie w naszej ofercie idealną propozycję dla siebie. Ten dzień jest przecież wyjątkowy.

Chętnie porozmawiamy z Państwem o Państwa oczekiwaniach i przedstawimy nasze możliwości. Prosimy o kontakt w sprawie ustalenia terminu spotkania pod numerem tel.+48 797 661 735 lub poprzez marketing@palac-lomnica.pl.

Wspólnie przygotujemy Waszą indywidualną ofertę.

Pałac Łomnica Hotel & Restauracja
Czytaj cały artykuł