„Zimowa Zadymka w Dwójce – Trzecia Edycja”

image015Zimowisko zorganizowane w naszej szkole już za nami, ale wspomnienia z nim związane na długo pozostaną w naszych sercach. Już trzecia edycja „Zimowej Zadymki w Dwójce”. Przyniosła uczestnikom wiele radości i mnóstwo dobrej zabawy.

Zabawa w kręgielni „Bowling Centrum” i łyżwiarskie popisy na lodowisku MOS stanowiły jedynie część atrakcji. Odwiedziliśmy Zdrojowy Teatr Animacji, aby śmiać się i bać zarazem, podczas spektaklu „Królewski wróbel”, a później poznaliśmy teatr od kulis.

W szkole uczestnicy zimowiska brali aktywny udział w zajęciach tanecznych, wokalnych, plastycznych, technicznych, sportowych i wielu innych. Szalona zabawa trwała podczas dyskoteki zimowi skowo-karnawałowej oraz w pobliskim parku na Wzgórzu Kościuszki.

W czwartek wczesnym rankiem wyruszyliśmy do Wrocławia, żeby przeżyć duże emocje na 49 piętrze wieżowca Sky Tower. Dzięki dobrej widoczności mogliśmy podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta i okolic. Następnie odwiedziliśmy Centrum Nauki i Wiedzy o Wodzie „Hydropolis”. To była bardzo udana wycieczka.

W ostatnim dniu wszyscy uczestnicy „Zadymki…” wzięli udział w uroczystym podsumowaniu, każdy otrzymał pamiątkowy dyplom, a naszą feryjną przygodę zakończyliśmy zjazdami „Z Łysej Górki na pazurki” oraz posilając się pysznymi pieczonymi kiełbaskami. To była naprawdę niezła „Zadymka…”!


 

{djmedia 770}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł