Miasto Jelenia Góra 07.02.2019 14:38:33

Wieloletnia komendantka Hufiec Karkonoski, harcmistrzyni Maria Labaziewicz została nominowana do finału ogólnopolskiego harcerskiego plebiscytu Niezwyczajni! 💪Już samo znalezienie się w tym zacnym gronie jest dużym wyróżnieniem. Wierzymy, że Maja zasługuje na miano laureata tego plebiscytu! Dlatego prosimy wszystkich przyjaciół harcerstwa, ludzi dobrej woli, o oddanie głosu na instruktorkę Hufca Karkonoskiego. To tylko trzy proste kroki:
✔️1. Trzeba wejść na zhp.pl/niezwyczajni
✔️2. Wybrać kandydatów na których się głosuje (po jednym z każdej kategorii, Maria jest nominowana w kategorii „efektywne zarządzanie”), na dole kliknąć „głosuję” a potem w polu, które się pojawi, podać swój adres mailowy
✔️3. Zalogować się na swojego maila i kliknąć w link potwierdzający oddanie głosu.
Nominacja dla Marii Łabaziewicz jest także wyróżnieniem dla całego hufca, którym kierowała przez ostatnich 7 lat. Ciekawi jesteście, czym zyskała uznanie jury? Prawie dwukrotne zwiększenie liczebności hufca, pozyskanie nowej bazy obozowej, wymiana sprzętu hufca, wymiana sztandaru… 💪💪💪Szersza laudacja jest na stronie zhp.pl/niezwyczajni, przy nazwisku kandydatki.
Hufiec Karkonoski Hufiec Karkonoski #ZHP #MiastoJeleniaGóra

Miasto Jelenia Góra
Czytaj cały artykuł