Miasto Jelenia Góra 07.02.2019 08:26:26

Casting Miss Polonia Województwa 2019 już w weekend w Galerii Sudeckiej!

W piątek i sobotę w godzinach od 12 do 18 w Galerii Sudeckiej, powstanie specjalne stoisko konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego.

O konkursie
Konkurs Miss Polonia to najstarszy w Polsce i jedne z najstarszych na Świecie konkursów piękności. W tym roku obchodzi swój jubileusz 90cio-lecia istnienia. Konkurs od samego początku uzyskał miano największej, najbardziej prestiżowej imprezy w Polsce. Sukcesy Polki odnosiły też na skali międzynarodowej, na konkursach Miss World czy Miss Universe.

Nie tylko wygląd
Konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, z okazji swojego jubileuszu będzie organizowany na niespotykaną dotąd skalę. W połowie kwietnia zostanie zorganizowana gala półfinałowa. W maju finalistki konkursu pojadą na specjalnie zorganizowane zgrupowanie do Hotelu Buczyński w Świeradowie Zdroju, gdzie przejdą liczne warsztaty, wykłady, ćwiczenia. Chcemy pokazać że tytuł Miss Polonia, to nie tylko wygląd, ale też silny charakter i niepowtarzalna osobowość. – mówi koordynator projektu, Paweł Zabilski z firmy FL Group.

Kto może wziąć udział?
Udział w konkursie może wziąć każda obywatelka Polski, w wieku między 18 a 26 lat. W piątek i sobotę w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze, każda potencjalna chętna kandydatka będzie mogła zapytać organizatorów o szczegóły konkursu. Dodatkowo, na miejscu będzie też fotograf, który wykona każdej kandydatce dwa zdjęcia.

Konkurs został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Jeleniej Góry.

Szczegóły castingu -> http://bit.ly/2GfE3e1
Regulamin i ankieta -> http://bit.ly/2DjhlgY

Miasto Jelenia Góra
Czytaj cały artykuł