W MDK FERIE NA PÓŁMETKU

DSC05340 Copy1 lutego w piątek zakończył się I turnus pełen ciekawych i urozmaiconych działań artystycznych półkolonii zimowych w MDK. Na początku pobytu odbyły się zajęcia z Policją, związane z bezpieczeństwem podczas ferii, warsztaty plastyczne w Biurze Wystaw Artystycznych poświęcone umiejętności posługiwania się mapą oraz warsztaty pod nazwą „Zabawa w drewnie” w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych.

W kolejnych dniach półkolonii zorganizowano wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego w Cieplicach połączoną ze spacerem po Parku Zdrojowym, a także uczestnictwo w projekcji filmu „Klakson i spółka” w Jeleniogórskim Centrum Kultury. W programie nie zabrakło również zabaw i gier terenowych. W piątek, za zakończenie I turnusu dzieci wzięły udział w biegach na orientację na Wzgórzu Kościuszki a następnie po powrocie do placówki uczestniczyły w turnieju gier planszowych z nagrodami.

W czasie półkolonii uczestnikom dopisywały humory i chęci do aktywnego korzystania z oferowanych zajęć. Wspólnie spędzony czas wzbogacił uczestników o nowe znajomości, umiejętności i wiedzę, Było przy tym wiele radości i dobrej zabawy.


 

{djmedia 767}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł