Zdrojowy Teatr Animacji zaprasza najmłodszych

Na najbliższą niedzielę, 13 stycznia, zapraszamy do Zdrojowego Teatru Animacji rodziców z najmłodszymi dziećmi. Spektakl pod tytułem „A-Ta-Ymm” dedykowany jest dla maluchów już od 1. roku życia, a pierwsze zetknięcie z teatrem będzie z pewnością wielkim artystycznym wydarzeniem w życiu każdego dziecka.


dzieci przedszkole nr 10


W związku ze specyfiką percepcji małych widzów spektakl jest zbudowany na zasadzie wrażeniowej a nie fabularnej. Odwołując się do zmysłu wzroku kolejne sceny przedstawiają kolejne ruchome obrazy.

Znajdujemy się w dziecięcym pokoju pełnym kolorowych klocków. Niektóre z nich grają inne szeleszczą, jeszcze inne same chodzą i łączą się między sobą. Słuchamy patrzymy dziwimy się a świat kreowany na naszych oczach ulega ciągłym przemianom. Są to pierwsze próby poznania i nazwania otaczającego dziecko świata. Świata kształtów, kolorów, dźwięków, emocji i sytuacji.

Niedzielny spektakl w Zdrojowym Teatrze Animacji o godzinie 16.00, a po spektaklu odbędzie się licytacja fantów i gadżetów w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki licytacji, m.in. można będzie zostać na jeden dzień dyrektorem Zdrojowego Teatru Animacji.


 

{djmedia 737}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł