Podwyżek nie będzie mówi senator Krzysztof Mróz i pyta o darmowe bilety

 

kmroz 03012019W czwartek 3.01.2019 odbyła się krótka konferencja prasowa na temat ostatnich doniesień dotyczących podwyżek cen energii elektrycznej. Jak stanowczo zapewnił nasz lokalny polityk Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Mróz, podwyżek nie będzie. Senator odniósł się również do przedwczesnych obietnic przedwyborczych, złożonych przez Jerzego Łużniaka, dotyczących darmowej komunikacji miejskiej dla uczniów i studentów w Jeleniej Górze.

– Rozpoczął się nowy miesiąc. Jest 3 stycznia a nadal nie ma darmowej komunikacji miejskiej dla uczniów i studentów – podkreślił Senator RP Krzysztof Mróz, odnosząc się do przedwyborczych obietnic ówczesnego kandydata na Prezydenta Jeleniej Góry – wiceprezydenta Jerzego Łużniaka.

Swojej dezaprobaty nie ukrywał również Mariusz Gierus, radny rady miejskiej z klubu PiS, wyrażając nadzieję, że opóźnienie będzie duże. Jak to przypomniał jeleniogórski radny, bezpłatna komunikacja dzieci i młodzieży miała wejść w życie z dniem pierwszego stycznia, do czego nie doszło.

Więcej informacji w materiale videoportalik24.pl
Czytaj cały artykuł