Zajechała drogę i trafiła do szpitala

Pogoda zdecydowanie się poprawiła. Jakby na zamówienie sylwester szykuje nam się bez deszczu, a i warunki na drogach dużo lepsze. Niestety pośpiech, przygotowania przed powitaniem Nowego Roku sprzyjają rozkojarzeniu, co powoduje, że zdarzeń drogowych również na dolnośląskich drogach nie brak.


P1010032


W poniedziałek 31.12.2018 przed przejściem dla pieszych, na wysokości głównego wejścia do Nowego Rynku, na ul. Podwale doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca volkswagenem zajechała drogę autobusowi  zahaczając tyłem o jego przód. Mocne uderzenie odczuła najbardziej sama sprawczyni wypadku. Z powodu silnych bólów głowy i kręgosłupa kobieta została zabrana do szpitala celem dalszej diagnostyki.

Jak twierdzą naoczni świadkowie, do takich wymuszeń, gwałtownej zmiany pasa, w tym miejscu dochodzi bardzo często co niejednokrotnie kończy się kolizją. Do rozpoczęcia zabawy sylwestrowej pozostało jeszcze kilka godzin. Warto więc mimo wszystko wyciszyć emocje na drodze i pomimo sprzyjającej aury starać się zachować należytą ostrożność.


 

{djmedia 725}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł