XIV Turniej strzelecki o “Złotego Kura „

Już 6.01.2019 o godzinie 11.00 na strzelnicy kulowej JTS Strzelec w Jeleniej Górze (wjazd od Al. Solidarności XIV Turniej strzelecki o “Złotego Kura „ Spotkanie wszystkich jeleniogórskich środowisk strzeleckich oraz amatorów miłośników strzelectwa i dobrej zabawy.


turniej o zlotego kura 2014 038


Dołącz do nas.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji:

1. Rozpoczęcie roku strzeleckiego

2. Pojedynek strzelecki w trzech konkurencjach :

a/pistolet dowolny 5 strzałów

b/karabin dowolny boczny zapłon 5 strzałów poz. Stojąc

c/pistolet CZ 5 strzałów 25m

3. Finał: Turniej strzelecki z broni czarnoprochowej wg regulaminu i zasad organizatora dla 6 najlepszych zawodników z 3- boju(konkurencja niespodzianka noworoczna)

Na uczestników czekają drobne nagrody i upominki a na najlepszego strzelca wspaniały Złoty Kogut z rąk ostatniego zdobywcy Piotra Żarczyńskiego ufundowany przez trzykrotnego zdobywcę Złotego Kura Norberta Suszczewskiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych – miłośników strzelectwa sportowego i historycznego. Imprezę przygotowuje Koło LOK Energetyk wspólnie z JTS Strzelec.

Broń i amunicja: własna lub organizatora za opłatą.!

Startowe w zawodach przekazane będzie na WOŚP.

Nagrody fundują :Koło LOK Energetyk,Firma SUPERAGI, strzelnicę udostępnia JTS Strzelec

Medialnie imprezę wspiera Portalik24.pl

Poziom sportowy oceniać będą sędziowie PZSS w składzie: Artur Kowalczyk,Andrzej Gawłowski, Piotr Żarczyński, Jacek Pawlus oraz sędziowie Koła LOK Energetyk i JTS Strzelec(AGI).

Zgłoszenia udziału w dniu zawodów od godz.9.30 do 10.00 lub telefonicznie do 5.01.2019 tel.667776477.Losowanie kolejności strzelań 10.05 w dniu zawodów.

Serdecznie zapraszamy!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł