Radość wychowanków DPS Junior bezcenna

DPS Junior w Miłkowie, dzięki akcji zorganizowanej przez Posłankę na Sejm RP Zofię Czernow, otrzymał ogromny 65 calowy telewizor. We wtorek 18.12.2018 zajął on honorowe miejsce w najchętniej odwiedzanej przez podopiecznych świetlicy.

– Dzięki wielkiemu sercu 26 wspaniałych darczyńców udało się zebrać środki na spełnienie marzenia sporej grupy niepełnosprawnych młodych ludzi i za to chciałabym wszystkim sponsorom gorąco podziękować. Dla tych chłopców to jest takie oko na świat i to naprawdę duże! – oświadczyła pani Poseł.


WES 4426


Radością podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Junior” wzruszona była również Dyrektor Biura Poselskiego Aleksandra Wochal.

– Uważam, że to budujące, iż są wśród nas osoby, które nie są obojętne na potrzeby drugiego człowieka i jeśli jest taka akcja, to po prostu włączają się w nią! Tak jak pani Poseł Zofia Czernow, inicjatorka tego świetnego wydarzenia, Ula Ragucka, która opowiedziała nam o marzeniu chłopców i każda z osób, która na ten apel zareagowała oraz dorzuciła się do “złotego pudełeczka” – wyznała szczerze.

W imieniu własnym i swoich podopiecznych za tak wspaniały dar podziękował wszystkim Leonard Jaskółowski,

– Jestem bardzo wdzięczny za zainicjowaną pomoc. Telewizor jest darem od pani Poseł i jej przyjaciół. W międzyczasie przybył jeszcze jeden, 45 calowy, do kolejnej grupy podopiecznych. Tak więc jesteśmy wyjątkowo zaopatrzeni w tak wspaniały sprzęt, że mieszkańcy będą mogli bezstresowo oglądać wszystkie programy świąteczne. Dziękuję wszystkim darczyńcom i życzę zdrowych spokojnych i pogodnych świąt.


Więcej informacji w krótkiej wypowiedzi Posłanki na Sejm RP Zofii Czernow.
 

{djmedia 707}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł