Wigilia uniwersytecka

Na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w piątek 14.12.2018 w auli zgromadziło się około 200 osób, żeby we wspólnym gronie złożyć sobie wzajemnie życzenia świąteczne i spędzić trochę czasu w ciepłej, przyjacielskiej, niemalże rodzinnej atmosferze.


WES 3364


Pracowniczą Wigilię o godz. 16.00 rozpoczął występ młodych artystów z „Okrąglaczka”. Przedszkolaki otrzymały gromkie brawa oraz zostały również nagrodzone przygotowanymi specjalnie z myślą o nich paczuszkami słodkości. Wszystkim występującym wręczali je uśmiechnięty Mikołaj z towarzyszącym mu Aniołkiem.

WES 3311

Z życzliwym przyjęciem spotkał się wykład i płynące z serca życzenia, które przekazała obecnym w imieniu swoim i władz uczelni Dziekan Wydziału dr hab. Elżbieta Sobczak. Miłym akcentem piątkowego wydarzenia był również występ muzyczny zespołu Agat oraz humorystyczny, specjalny program artystyczny Jacka Grondowego. Sympatyczny aktor Teatru im. Cypriana Kamila Norwida swoimi anegdotkami i poczuciem humoru całkowicie zawojował rozbawioną momentami do łez publiczność. Przy filiżance kawy i szklance herbaty nie zabrakło także czasu na bardziej kameralne rozmowy, już w dużo mniejszych gronach.

Wśród wielu zaproszonych honorowymi gośćmi świątecznego spotkania byli absolwenci uczelni Marek Obrębalski oraz Piotr Paczóski.

 

{djmedia 695}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł