43 Bieg Piastów

bpiastdz2W przyszłym roku na Polanie Jakuszyckiej w dniach od 1 do 2 marca 2019 roku odbędzie się już 43 Bieg Piastów –Festiwal Narciarstwa Biegowego. W ramach biegu głównego odbędzie się –20Policyjny Bieg Piastów. Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze, Niezależny Związek Zawodowy Policjantów wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA- Region Jelenia Góra są współorganizatorami i aktywnie uczestniczyć będą w tej imprezie sportowo-rekreacyjnej.

Jest to największa impreza sportowa organizowana na terenie RP i weźmie w niej udział kilkanaście tysięcy osób z całego świata. Od wielu lat policjanci – biegacze klasyfikowani w tych zawodach jako odrębna grupa zawodowa.

Głównym celem biegu jest popularyzowanie sportów zimowych wśród policjantów, podnoszenie ich sprawności fizycznej, propagowanie programów prewencji kryminalnej, a także realizacja zamierzeń na rzecz pozytywnego wizerunku Policji. Do udziału w zawodach chcielibyśmy zaprosić jak największą liczbę funkcjonariuszy , pracowników cywilnych oraz członków IPA .

20Policyjny Bieg Piastów odbędzie się 1 marca 2019 roku na dystansie 6 km stylem klasycznym, 2marca 2019 r. na dystansie 50 km stylem klasycznym.

Opłata startowa wynosi 60 zł na dystansie 6 km oraz 100 zł na dystansie 50 km (zgodnie z zasadami zawartymi w Regulaminie 20Policyjnego Biegu Piastów) i należy je wnosić na konto Stowarzyszenia Biegu Piastów.

Zgłoszenie do udziału należy dokonać poprzez rejestrację online na stronie internetowej http://bit.ly/1TAR0NT. Każdy z uczestników zobowiązany jest zapoznać się z Regulaminem 43 Biegu Piastów 2019 oraz Regulaminem 20 Policyjnego Biegu Piastów, w którym zawarte są zasady i terminy płatności ze zniżką.

Dodatkowych informacji w powyższym zakresie udziela p. Karina Ejzenberg – st.insp. Zespołu Kadr i Szkolenia Wydziału Wspomagającego KMP w Jeleniej Górze, tel. 75/75-20-433, tel. służbowy 8731433oraz p. Agnieszka Sochacka- st. specjalista Zespołu Kadr i Szkolenia Wydziału Wspomagającego KMP w Jeleniej Górze, tel. 75/75-20-124, tel. służbowy 8731124.

Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy z Komisarzem Lwem na Polanie Jakuszyckiej i kibicowania w namiocie Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, gdzie przewidujemy również smaczny poczęstunek.

podinsp.Edyta Bagrowska

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł