Tak wielkiego zainteresowania nie spodziewał się nikt

Tak wielkiego zainteresowania Kiermaszem Bożonarodzeniowym w Jedenastce nie spodziewał się nikt. 5 grudnia od wczesnych godzin rannych rodzice uczniów klas 1-3 SP11 w Jeleniej Górze razem z nauczycielami przygotowywali świąteczne stoiska w budynku B SP11 przy ul.Karłowicza 33.

9.a

Przygotowania do szkolnego święta rozpoczęły się jednak znacznie wcześniej. Od przeszło dwóch tygodni rodzice razem z dziećmi przygotowywali piękne świąteczne stroiki, ozdoby choinkowe, kartki świąteczne i wypiekali apetyczne pierniki. Wszystkie zaprezentowane prace cechowała niezwykła staranność wykonanie. Dwa dni przed kiermaszem rodzice dokonali wyceny przeznaczonych do sprzedaży artykułów. Nie zapomniano o słodkościach. Piernikowe choinki, serniki, makowce, jabłeczniki i bogaty wybór ciast drożdżowych cieszyły się uznaniem smakoszy. Bardzo ciekawą i atrakcyjnie cenową ofertę przedstawiła biblioteka szkolna. Świąteczne wydawnictwa znanych autorów szybko znalazły nabywców. Pierwsi klienci pojawili się już o godz. 7.30 . Zainteresowanie kiermaszem przeszło oczekiwania organizatorów.

O godzinie 10.00 praktycznie na stołach pozostały już tylko końcówki ciast. Wszystko niemalże sprzedano. Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jedenastce był pięknym wprowadzeniem w nadchodzący okres świąteczny, uroczystym i spontanicznym spotkaniem integracyjnym rodziców, uczniów i nauczycieli. Obok wartości duchowych, radości dzieci na konto Rady Rodziców wpłynie znacząca kwota pieniędzy, która zostanie przeznaczona na zakup wyposażenia kącików zabaw na korytarzach szkolnych, które umilą dzieciom pobyt w szkole. Dyrekcja szkoły bardzo dziękuje Radzie Rodziców SP11, rodzicom dzieci za bezinteresowną pomoc, pyszne wypieki, piękne ozdoby, prowadzenie stoisk oraz nauczycielkom SP11 za wielkie zaangażowanie i wystrój miejsca kiermaszu. Koordynatorem kiermaszu z ramienia dyrekcji szkoły była wicedyrektor SP11 – Grażyna Golisz.


 

{djmedia 677}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł