Iluminacyjne Show na Placu Ratuszowym

No i wreszcie długo oczekiwana przez dzieci choinka przepięknie rozbłysła na Jeleniogórskim Rynku. Świąteczne drzewko podłączył do sieci w czwartek 6.12.2018, dokładnie o godz. 16.00, jeden z najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Dosłownie tłumy śpiewem i tańcem wyrażały swoją radość, zarówno z powodu przyjaźnie migających światełek, jak i obecności Motomikołajów oraz świątecznego autobusu MZK.


WES 2685


Wraz z rozśpiewanym zespołem KARKONOSZE i służbami mundurowymi w towarzystwie mieszkańców naszego miasta dobrze bawił się również Prezydent Miasta Jeleniej Góry Jerzy Łużniak. Okoliczni strażacy z różnych jednostek OSP częstowali słodkościami i owocami, szczególnie najmłodszych uczestników dzisiejszego wydarzenia. A na temat choinki już można usłyszeć dużo pozytywnych komentarzy i to nie tylko z tego powodu, że zwiastuje nam ona wszystkim powoli zbliżające się Boże Narodzenie.

– Naprawdę jestem mile jestem zaskoczony widząc, jak dużo ludzi przyszło na rynek, właśnie dzisiaj, żeby zobaczyć nasze drzewko – podkreślił z uśmiechem Jerzy Łużniak.
 

{djmedia 679}
portalik24.pl
Czytaj cały artykuł