Moto Mikołaje podbijaja serca nie tylko dzieci

Na Placu Ratuszowym w niedzielę 2.12.2018 naprawdę sporo się działo. Tak jak i w latach ubiegłych z wielką pompą, na swoich imponujących stalowych maszynach, do centrum Jeleniej Góry przybyli dorodni MotoMikołaje. Niektórym towarzyszyły także ich małżonki. Przez 2 godziny mieszkańcy naszego miasta mogli cieszyć się ich obecnością oglądając motocykle naszej karkonoskiej grupy. Zmotoryzowani goście z uśmiechem rozdawali słodkości i cierpliwe pozowali do wspólnych zdjęć, nie tylko z najmłodszymi obywatelami Jeleniej Góry.


WES 1101


– To super inicjatywa! Jak widać zainteresowane są nie tylko dzieci. Moja wnuczka jest bardzo przejęta. Z podziwem obserwuje białe brody i czerwone czapeczki na głowach przybyszów. Cukierki to dodatkowa atrakcja. Zdjęcie z Mikołajem, zrobione przez mamę komórką, na pewno będzie miłą pamiątką – oświadczyła pani Maria, wieloletnia mieszkanka Zabobrza.

Na Starym Rynku nie zabrakło dzisiaj również prezydenta Marcina Zawiły. Towarzyszyły mu córka i wnuczka. W zawadiackiej mikołajkowej czapeczce pojawił się także prezydent Jerzy Łużniak. Czego życzono przede wszystkim dzieciom? Radości, dużo uśmiechów i oczywiście już wkrótce wymarzonych prezentów pod poduszką.

Przypominamy, że Mikołaj będzie składał czasem potajemne wizyty już 6. grudnia, a Gwiazdor może osłodzić nam jeszcze dodatkowo życie tradycyjnie w Wieczór Wigilijny 24.12.2018, pozostawiając jakąś drobnostkę pod świątecznie udekorowanym drzewkiem.
Moto Mikołaje dla dzieci z pediatrii w Jeleniej Górze…portalik24.pl
Czytaj cały artykuł