W Piernikowej Krainie Galerii Sudeckiej

Ci, którzy twierdzą, że galerie handlowe częściowo przejmują funkcje domów kultury, niewiele się mylą. Dobrym przykładem tego jest Galeria Sudecka. W sobotę 1.12.2018 Mikołajkowe Warsztaty odbywały się zarówno w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu, jak i na pasażu wyżej wspomnianej galerii.


WES 0582


W Piernikowej Krainie od godz. 12.00 dzieci i dorośli tworzyli oryginalne dekoracje świąteczne oraz ozdoby choinkowe. Chętnych do artystycznych wyzwań nie brakowało. Czasami we wspólnej zabawie brały udział całe rodziny. Z pieczołowitością przygotowane świąteczne cudeńka można było zabrać ze sobą do domu. Zapewne pięknie będą się prezentować na tradycyjnej domowej choince.

Kto dzisiaj nie miał okazji odwiedzić Piernikowej Krainy jeszcze jutro może wziąć udział w inspirującej wyobraźnię zabawie. W niedzielę 2.12.2018, dokładnie w samo południe, na scenie pasażu Galerii Sudeckiej pojawi się Święty Mikołaj wraz z Panią Mikołajową. Nie zabraknie również miłych niespodzianek i wyjątkowego świątecznego nastroju.


{djmedia 665}
 


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł