Sezon Mikołajkowy rozpoczęty

Mikołaj troszkę się pospieszył. Już 1.12.2018 odwiedził bowiem Osiedlowy Dom Kultury na Zabobrzu. Całkiem spora grupa dzieci oczekiwała na niego od godz. 10.00 podczas rodzinnych warsztatów świątecznych. Pod okiem doświadczonych fachowców, z pomocą swoich opiekunów – rodziców, dziadków oraz starszego rodzeństwa – młodzi artyści wyczarowywali ozdoby choinkowe i lukrowali tradycyjne pierniczki, które w tym roku przyozdobią choinkę w niejednym domu.


DSC 9886


Wyjątkowym punktem programu było jednak dla wielu najmłodszych uczestników warsztatów niezapominane spotkanie z Mikołajem. Najróżniejsze emocje towarzyszyły odbieraniu prezentów i pozowaniu do wspólnych zdjęć. Większość dzieci z dumą i uśmiechem odbierała swoje paczki, z zadowoleniem prezentując ich zawartość nie tylko uśmiechniętym rodzicom. Wśród młodszych dzieci znalazła się jednak także mała grupka tych bardziej wstydliwych. Oni najbezpieczniej czuli się w ramionach rodzica i to z nim odbierali oczekującą na nich niespodziankę. Jak to można zaobserwować na zdjęciach, Mikołajkowy sezon rozpoczął się bardzo radośnie.

Dostojni Mikołaje zapewne będą towarzyszyć nam wszystkim aż do Wigilii. Przypominamy, że już jutro „Motorowe Mikołajki”. W niedzielę 2.12.2018 warto całą rodziną pojawić się na Placu Ratuszowym jeszcze parę minut przed godz. 12.00, żeby zobaczyć, co to w samo południe w centrum naszego miasta będzie się działo!


 

{djmedia 664}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł