Mdk Muflon 07.11.2018 11:51:11

🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️23 listopada 2018 (piątek) o godz. 16.00, Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze, zaprasza dzieci na roztańczoną andrzejkową zabawę. Bal wypełnią andrzejkowe wróżby i radosne harce.🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️

Wieczór będzie pełen tańców w rytm znanej i lubianej przez dzieci muzyki, a nad ciepłą atmosferą czuwać będą tajemnicze wróżki i baśniowy czarodziej.

Listopadowy piątek, przez dwie godziny będzie czasem poznawania historii i tradycji związanych z wigilią Świętego Andrzeja. A wróżby? To lanie wosku, spacer butów ku drzwiom.

Uczestnicy i uczestniczki balu powinny przybyć w galowych strojach andrzejkowych, w dobrym humorze. Mile widziane będą księżniczki, książęta, czarodzieje, wróżki, piraci, superbohaterowie i superbohaterki. Odbędzie się też konkurs na najlepszego tancerza i najlepszą tancerkę.

Wstęp 15 zł dla dziecka. Dorośli (rodzice, opiekunowie) bezpłatnie uczestniczą w zabawie. Zapisy i sprzedaż biletów w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury „Muflon” lub pod nr tel.: 75 75 537 70.

Impreza wyłączona ze zniżki dla posiadaczy „Jeleniogórskiej Karty Dużej Rodziny”.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Mdk Muflon
Czytaj cały artykuł