Magiczny Mini Maraton w kinieHelios!

IP Helios NMF FantastyczneZwierzętaW piątek, 16 listopada o godzinie 20:00, podczas wyjątkowego Mini Maratonu, kinoHelios w Jeleniej Górze przeniesie swoich Widzów do krainy czarów! Na wszystkich czekać będą magiczne przygody, niesamowite stworzenia oraz czarodziejski świat, który pokochały miliony fanów serii o Harrym Potterze.

Ten magiczny, pełen czarów Mini Maraton pozwoli Widzom kina Helios oderwać się od nudnej rzeczywistości. Na ekranach zagoszczą „Fantastyczne zwierzęta i jak je odnaleźć” oraz premierowy pokaz filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”.

Pierwsza część magicznej serii, do której scenariusz napisała sama J.K. Rowling, rozgrywa się w Nowym Jorku. Siedemdziesiąt lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę autorstwa NewtaSkamandera, pisarz przeżywa niezwykłe przygody w tajemniczym, nowojorskim stowarzyszeniu czarownic i czarowników.W drugiej części – „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”,

z pomocą pisarzowi przychodzi znany kinomanom AlbusDumbledore. Miłośnicy serii o Harrym Potterzez pewnością znajdą wiele innych zaskakujących nawiązań do opowieści o najwybitniejszym dyrektorze Hogwartu.

Ten Mini Maraton to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów filmów fantasty. Taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć! Bilety na najbliższe seanse są dostępne w kasie kinaoraz na stronie: http://bit.ly/2QlwGmw.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł