„Planeta Singli 2″ w listopadowym Kinie Kobiet!

IP Helios KinoKobiet XIKino Kobiet – ulubiony projekt Pań w kine Helios powraca z kolejną odsłoną! Już 7 na ekranach zagości kontynuacja mega hitu – „Planeta Singli 2″!Poza przedpremierowym pokazem znakomitego filmu, na wszystkie Panie czekać będą rozmaite atrakcje oraz liczne konkursy.

„Planeta Singli 2″ to kontynuacja gorąco przyjętego hitu 2016 roku – „Planeta Singli”! W rolach głównych ponownie wystąpią urocza Agnieszka Więdłocha i szarmancki Maciej Stuhr.Związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona

z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż urocza nauczycielka muzyki.

W związku z tym, że 5 listopada obchodzony jest Dzień Postaci z Bajek, Kino Kobiet liczy na tłumy Smerfetek, Reksiów, Gąsek Balbinek i wielu innych bohaterów bajek i animacji.Autorka najlepszej stylizacji zostanie oczywiście specjalnie nagrodzona!

Kino Kobiet to połączenie wyjątkowych pokazów specjalnych, świetnej zabawy, chwili wytchnienia i atrakcji – tylko dla Pań! Jest to jedyna taka impreza skupiona wokół potrzeb kobiet kochających kino. Do zobaczenia podczas pozytywnych, listopadowych seansów z filmem „Planeta Singli 2″. Bilety są dostępne w sprzedaży!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł