Dyplomy w rękach i ostatnie wspólne zdjęcia!

Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Wrocławskiego w Jeleniej Górze świętował dzisiaj wyjątkową uroczystość. W sobotę 27.10.2018 o godz. 11.00 w Auli A przy ul. Nowowiejskiej 3 odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów I – ego i II – go stopnia absolwentom roku akademickiego 2017/2018.


WES 3192


Wszystkich zebranych, samych Absolwentów i zaproszonych Gości, powitała Dziekan Wydziału dr hab. Elżbiety Sobczak, prof. nadzw. UE. Po jej wystąpieniu głos zabrała Prodziekan ds. Dydaktyki dr Magdalena Rękas, a w imieniu studentów przemawiała Przewodnicząca Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Angelika Wójcik. Brawami nagrodzono również wystąpienie Klaudii Russek, Przedstawicielki Absolwentów.


WES 3167


W pożegnalnym wykładzie na temat inwestycji alternatywnych przed licznie zebranym gronem wystąpił dr hab. Robert Kurek, prof. nadzw. UE. Po jego przemówieniu nastąpiła najważniejsza część programu, czyli wręczenie wyróżnień dla najlepszych Absolwentów, a po niej uroczyste wręczenie wszystkim zebranym przygotowanych na tę okazję dyplomów. Sobotnie wydarzenie uświetnił Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Jeleniej Górze.


WES 2962


Uroczystość uświetnił koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Jeleniej Górze, a zakończyło ją wspólne pamiątkowe zdjęcie Absolwentów z Władzami oraz kadrą naukową Wydziału. Wszyscy Absolwenci wystąpili w tradycyjnych togach i biretach, które w radosnym uniesieniu poszybowały w górę po zakończeniu oficjalnej części programu. Po rozdaniu dyplomu wielu Absolwentów świętowało jeszcze to wyjątkowe dla nich wydarzenie w rodzinnym gronie oraz w mniejszych grupach w jeleniogórskich lokalach.

 

{youtube}f3hfF37AjzY{/youtube}


 

{djmedia 622}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł