Spotkanie On Line Jerzego Łużniaka z mieszkańcami

spotkanie jlW czwartek 25.10.2018 o godz. 19.00, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej techniki, w transmisji na żywo odbyło się spotkanie kandydata na prezydenta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka z mieszkańcami nie tylko naszego regionu.

W specjalnej transmisji on-line, zaprezentowanej w całości za pośrednictwem Internetu także na naszym portalu, Jerzy Łużniak odpowiadał na pytania stawiane przez media, publiczność zebraną w Książnicy Karkonoskiej oraz na jego profilu. Na czacie można było zapytać kandydata o jego wizję dla naszego miasta czy program oraz zaprezentować swoje własne przyszłościowe rozwiązania dla naszego miasta.

Moderatorem czwartkowego spotkania był Dariusz Maląg, który jednocześnie udzielał głosu wszystkim zainteresowanym. Naszą transmisję na żywo można obejrzeć poniżej:


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł