Marcin Zawiła podsumował swoją ośmioletnią kadencje

15.10.2018 o godz.12 w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze – Cieplicach, przy wypełnionej sali, Marcin Zawiła podsumował swoją ośmioletnią kadencje ( 2010 – 2018). Wystąpienie prezydenta poprzedzone zastało wyświetleniem filmu: Okiem kamery – Jelenia Góra 2010-2018, który przedstawiał w skrócie, jakie zmiany dokonały się w mieście w wskazanym okresie.


zawila 2018 029


– Dziękuję za tak liczne przybycie. To ważne, że się spotykamy. Winienem Wam jestem rozliczenie. Jelenia Góra to piękne Miasto, z dużymi możliwościami i potencjałem. Wszystko co się w Mieście zmieniło na lepsze jest zasługą Jego mieszkańców, tu ukłon w Ich stronę. A problemy? Oczywiście były, ale potrafiliśmy dać sobie z nimi radę. I tu omówił zagadnienia :

Bezrobocie, Budownictwo mieszkaniowe, Wykluczenie komunikacyjne, Ekologia, Oświata, zagadnienia społeczne i kultura.

-To był tylko zarys, rzut problemów. Przepraszam niezadowolonych. Miałem poczucie, że nie byłem w tym wszystkim sam. Miałem zastępców, też Jerzego Łużniak. Dziś na niego stawiam, jako na prezydenta Jeleniej Góry w najbliższej kadencji – tymi słowy zakończył swe wystąpienie Marcin Zawiła.

Po wystąpieniu prezydenta został zaprezentowany drugi film

Jelenia Góra moje – że to fajne Miasto, że fajnie jest w nim mieszkać i odwiedzać turystycznie, że warto z nim wiązać swoją przyszłość i tu realizować swoje marzenia.

Na scenie zagrał duet Gloria Janeczek i Łukasz Łoś. Wręczono nagrody dla najlepszych sportowców: Lucny Kornobys, Zofii Tuła i Tomaszowi Czaplickiemu.

Były również podziękowania – Dowcipne ( fraszka i laur) od dr. Pichlaka, list uznania od szefa jeleniogórskiego Koła Nr 4 ZŻWP i żartobliwe (miś w czerwonym sweterku z wąsami) od przedstawicieli dwóch jeleniogórskich teatrów.

Na zakończenie rozdano uczestnikom kalendarze ścienne 2019 i zaproszono na słodki poczęstunek.


 

{djmedia 604}
 
 
 


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł