“Mamy!to” I edycja za nami!

W sobotę 6.10.2018 w Jeleniej Górze, w ODK na Zabobrzu, przez kilka godzin, od 10.00 odbywał się pierwszy niepowtarzalny Festiwal dla Rodzin.

– Mamy! To – czyli pasję i talent i tym chcemy podzielić się z innymi – deklarowali goście Osiedlowego Domu Kultury przy ul. Trzcińskiego w Jeleniej Górze.


WES 8677


Organizatorzy imprezy wynajęli na czas trwania festiwalu aż 5 sal. W jednej z nich odbywały się animacje dla dzieci w 45 minutowych blokach, natomiast w 2-ch salach wykładowych spotkania z ciekawymi ludźmi. Jedno z pomieszczeń przeznaczono również na 1,5 h bloki – warsztaty z pierwszej pomocy, w których brali udział przede wszystkim starsi uczestnicy sobotniego wydarzenia. W sali poczęstunkowej można było zakupić zdrowe koktajle z warzyw i owoców oraz wypieki domowej roboty. Zebrane fundusze, także z loterii fantowej, zostaną przekazane na ręce prezesa Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom przy oddziale pediatrycznym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze pani Anny Sinicy celem zakupienia kompletów pościeli, termometrów oraz stojaków.

Gościom umilali czas młodzi artyści ze szkoły Yamaha. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zarówno warsztaty dla dorosłych jak i te dla dzieci. Jak to widać także na zdjęciach, każdy z członków rodziny mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.


{youtube}Q4xLPmNDOSU{/youtube}

 

{djmedia 588}

 

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł