“Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

W październiku przygotowaliśmy kilka ciekawych wydarzeń… Jakie? O tym poniżej.

AAA 001Na początku miesiąca bierzemy udział w jesiennej edycji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Zaczynamy w piątek 5 października od godziny 17:00 i przez cały weekend udzielamy 50% rabatu na całodniowe bilety wstępu do Term Cieplickich.

We współpracy ze spółkami miejskimi, 6 października organizujemy Piknik Komunalny. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy na tereny zielone przy ul. A. Wiłkomirskiego
w godzinach 14:00-18:00. Przygotowaliśmy dużo atrakcji i gadżetów, a główną nagrodą będzie lot balonem.
Stałych klientów, jak również mieszkańców, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z naszej oferty strefy Squash&Fitness, zachęcamy do zaplanowania aktywności podczas Dnia Otwartegow sobotę 13 października br. Od godziny 10:00 do 16:00zapraszamy na darmowe zajęcia fitness.W programie joga, trampoliny, pump, trening na rowerach stacjonarnych oraz TBW.

Dodatkowokażdy będzie mógł spróbować swoich sil na korcie do squash’a oraz uzyskać cenne wskazówki od trenera personalnego na strefie treningu funkcjonalnego. Na zajęcia fitness można się zapisać za pomocą aplikacji GymUp!Każdy, kto tego dnia kupi lub doładuje karnet na strefę treningu lub zajęcia fitness, otrzyma od nas voucher na 2 h na basen i strefę SPA oraz super gadżet! Strefa chillout’u, fit przekąski oraz dobra kawa zapewne umili czas podczas przerw między zajęciami.

A na koniec miesiąca szykujemy IV EdycjęMrocznego Pochodu HalloweenowegoStart
w środę 31 października o godzinie 18:00 na Placu Piastowskim przed wejściem doparku. Koniecpod termami z konkursem na najupiorniejsze przebranie i przerażającą dynię. Każde przebranie i dynia zgarnia gadżety. Zapraszamy do wspólnej zabawy.


{youtube}80GLM8LX92U{/youtube}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Nocleg Jelenia Góra
Czytaj cały artykuł