Kowary – aktywne miasto, aktywni mieszkańcy

Miło nam poinformować, że w sieci na kanale KowaryPL w serwisie internetowym youtube można już oglądać dwa pierwsze filmy z nowej kampanii promocyjnej naszego miasta pn. Aktywne Kowary, aktywni kowarzanie. Przypominamy, ze kinowa premiera tych krótkich filmowych dzieł odbyła się w połowie sierpnia br. w kowarskim “Kinie za Rogiem”.

 

Filmy zostały zrealizowane na zlecenie Gminy Miejskiej Kowary przez Rafała Musiałka z M.Brothers Studio. Cieszymy się, że udało nam się je zrobić naszymi lokalnymi siłami. Warto wspomnieć, że pan Rafał prywatnie jest mieszkańcem Kowar oraz że wszystkie osoby które wystąpiły w tych produkcjach są związane z naszym miastem. Najprościej mówiąc seria opowiada o sportowej aktywności kowarzan oraz pokazuje uroki Kowar i najbliższej okolicy miasta.


Część 1 – Biegi górskie

Pierwszy z tych filmów dotyczy uprawiania biegów górskich. Występują w nich aktywiści z lokalnej grupy Kowary Biegają. Główną bohaterką jest tu pani Katarzyna, która poza biegową pasją o której z sympatią opowiada, uczy również matematyki w naszym Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kowarach.

Kowary - aktywne miasto 1

 


Część 2 – paralotnie

Drugi z filmów pokazuje loty na paralotniach. Bohaterami są panowie Jacek, Tomasz i Krzysztof – członkowie Karkonoskiego Klubu Paralotniowego, którzy mówią o swoim zamiłowaniu do latania. W filmie zobaczycie także dużo zdjęć Kowar i Karkonoszy z tzw. lotu ptaka lub paraglida jak kto woli, za które bardzo dziękujemy panu Pawłowi.

 

 

Kowary - aktywne miasto 2

 

 

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Nocleg Jelenia Góra
Czytaj cały artykuł