Taaaka Imprezka!

Ostatnia impreza wakacyjna w Termach Cieplickich – Projekt Plaża – już za nami! Rozpoczęła się ona w czwartek 16.08.2018 dokładnie o godz. 19.00. Tego dnia baseny zewnętrzne czynne były wyjątkowo do 22.00, więc ci, którzy wytrwali do końca, mieli szansę popływać sobie jeszcze już pod niebem usłanym gwiazdami.


AAA 1722-3


Wieczór był wyjątkowo ciepły i dlatego amatorów nocnych atrakcji nie brakowało. Organizatorzy przygotowali dla gości wiele ciekawych konkursów i nagród, a pobyt umilał im DJ grający poprawiającą nastrój wakacyjną muzykę.


AAA 1623-2


Szczególną atrakcją czwartkowej imprezy był dmuchany tor przeszkód oraz slackline, czyli rozstawiona i mocno naciągnięta z jednego punktu do drugiego taśma. Każdy uczestnik „wodnego wydarzenia” otrzymał kwiaty hawajskie i mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie INSTAXEM. Hitem okazał się również konkurs z użyciem lodowych zamrożonych koszulek, gdyż nawet przy gorącym dopingu ze strony bliskich ciężko je było założyć na siebie. Jak to podkreślali starsi i młodsi, dzięki przygotowanym specjalnym niespodziankom czas w Termach Cieplickich upłynął im bardzo szybko.

Mówi Sabina Robak – Termy Cieplickie


 

{djmedia 500}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Nocleg Jelenia Góra
Czytaj cały artykuł