Zabawa nie tylko dla dzieci

Radość i fascynacja, a przy tym dużo śmiechu. Takich pozytywnych emocji nie brakowało wszystkim, którzy w piątek 10.08.2018 odwiedzili Stadion – Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze.


AAA 0741


Już od godz. 15.00 Festiwal Baniek i Kolorów cieszył się dużą frekwencją, nie tylko dzieci. Złaknieni pozytywnych wrażeń mieszkańcy naszego miasta świetnie bawili się w gamie przepięknych kolorów korzystając z licznych atrakcji przygotowanych przede wszystkim z myślą o najmłodszych gościach.

– Dla nas wszystkich to świetna zabawa. Oby więcej takich festynów w Jeleniej Górze, szczególnie właśnie latem, było organizowane przede wszystkim z myślą o rodzinie – z uśmiechem oświadczyła oprószona już mieniącym się w słońcu wielobarwnym pyłem Agnieszka, mama dwóch uśmiechniętych kilkulatków.


AAA 0312


Stadion OSiR zgromadził ludzi w różnym wieku. Jakkolwiek przeważały dzieci i młodzież, to jednak ta impreza integrowała dosłownie wszystkich, gdyż, jak to zdecydowanie można było zaobserwować na większości twarzach, na chwilę w czasy dzieciństwa z przyjemnością powrócił każdy z obecnych.

Transmisja LIVE z wydarzenia na naszym profilu FB TU: https://www.facebook.com/portalik24/

 

{djmedia 490}


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Nocleg Jelenia Góra
Czytaj cały artykuł