Biało – niebiescy dla schroniska dla małych zwierząt

 

Przedsiębiorcy z Klubu Biznesu KS Karkonosze będą zbierać pieniądze na rzecz podopiecznych jeleniogórskiego schroniska dla małych zwierząt. Puszki, do których schbędzie można wrzucać pieniężne datki staną w 12 miejscach.

– To akcja jakiej jeszcze nie było w jeleniogórskim schronisku- mówi Anna Nikołajuk, kierownik, działającego w ramach MPGK, schroniska dla małych zwierząt. – Fundusze zebrane z puszek przeznaczone będą przede wszystkim na prace remontowe w schronisku.

Bardzo zależy nam, aby warunki życia naszych zwierząt były coraz lepsze, lecz wiąże się to z dużym nakładem finansowym. Stąd właśnie ta akcja. Wierzę, że działając wspólnie, uda nam się już niedługo rozpocząć remonty i jeszcze przed okresem zimowym wykonać nowe, żywiczne posadzki w boksach. To nasz priorytet w tym momencie.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaoferowały swoją pomoc, swój czas i swoje pomysły, aby wesprzeć zwierzaki ze schroniska. Takie wsparcie jest dla nas niezwykle ważne, bo pokazuje, że nie jesteśmy osamotnieni w walce o los bezdomnych psów i kotów.

Punkty, gdzie znajdziecie puszki: Kosmetyka Samochodowa Niagara, Sklep Profirs, Serwis samochodowy Cargum, Orange, OKW Krucze Skały w Karpaczu, Zicom, Norweska Dolina, Centrum Rehabilitacji Sportowej, Kancelaria Brokerska Advisor, Uniwersytet Ekonomiczny oraz na stadionie w czasie wydarzeń sportowych.

 

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Nocleg Jelenia Góra
Czytaj cały artykuł