Promocja Masterpass w kinach Helios

IP Helios MasterPassOd 1 lipca we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce Widzowie mogą oglądać filmowe hity w supercenie z Masterpass! Bilet na dowolnie wybrany seans 2D kosztuje jedynie 10 zł, warunek jest tylko jeden – trzeba posiadać elektroniczny portfel Masterpass.

Aby kupić bilet w cenie 10 zł wystarczy wykonać dosłownie kilka prostych kroków. Na stronie http://bit.ly/2tP8YpK lub w aplikacji mobilnej sieci kin Helios należy wybrać swoje ulubione kino oraz konkretny seans filmowy, na dowolny dzień tygodnia. Przy wyborze metody płatności za bilet – trzeba zaznaczyć opcję „płacę teraz Masterpass”, a następnie postępować według kolejnych wskazówek na ekranie komputera lub telefonu.

Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2018 lub do wykorzystania puli biletów we wszystkich kinach Helios w Polsce, przez cały tydzień i upoważnia do wejścia na wszystkie seanse filmowe 2D w regularnym repertuarze kinowym. W jednej transakcji Widz może zakupić tylko jeden bilet w promocyjnej cenie 10 zł.

Szczegóły akcji oraz Regulamin Promocji Biletowej dostępne są pod adresem: http://bit.ly/2z7begT. Życzymy miłych seansów i do zobaczenia w kinach sieci Helios w całej Polsce!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł