Nowe LOGO szkoły…

Szanowni Rodzice, nasi byli, obecni i przyszli Uczniowie, Sympatycy i wszystkie wspierające nas Dobre Dusze!

Z wielką dumą przedstawiamy Wam nasze nowe logo. Zdecydowaliśmy się na odświeżenie wizerunku przede wszystkim po to, aby być medialnie lepiej rozpoznawalnym oraz jednoznacznie identyfikowanym jako szkoła jeleniogórska. Zależy nam na spójnym wizerunku, dlatego też dla każdego profilu kształcenia opracowane zostanie logo, które nawiązuje do „ogólnego” logo naszej szkoły. Prosimy śledzić nasz profil na FB oraz stronę internetową – premiera już na początku września!

nowe logo zspuibs

Wyniki naboru na rok szkolny 2018/2019 są dla nas bardzo budujące – potwierdziły celowość szerokiego spektrum podejmowanych przez nas działań promocyjnych. Ponadto pokazują, że umocniły się trzy kierunki, w których kształcimy młodzież, tj. technik weterynarii, technik żywienia i technik leśnik. W każdym z tych profili otwieramy samodzielną klasę. Dziękujemy za zaufanie i wybranie naszej szkoły. Wierzymy, że Was nie zawiedziemy! Wiemy, że dla niektórych gimnazjalistów byliśmy szkołą alternatywną – czekamy na Was z otwartymi ramionami, jeżeli nie dostaniecie się do szkoły pierwszego wyboru. Niezdecydowanych uczniów zapraszamy na drugi nabór, który ruszy już niebawem.

Nie spoczniemy na laurach. Nadal będziemy intensywnie promować naszą szkołę – Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej. Wierzymy, że naszym działaniom będzie sprzyjać wizerunek kreowany m. in. dzięki nowemu logo. Jesteśmy dumni z naszej szkoły – do końca świata i o dwa dni dłużej 😉

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł