KARR dla Przedsiębiorców i Jeleniogórzan

Zaplanowana na 7 września XVI Giełda Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”, Forum Turystyczne dla przedsiębiorców oraz projekt „Akademia Przedsiębiorczości” były głównymi tematami konferencji medialnej, którą w poniedziałek 25.06.2018 Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego zorganizowała specjalnie z myślą o promocji tych ważnych jesiennych wydarzeń.


AAA 3370-5


Podczas spotkania Prezes KARR Piotr Miedziński przedstawił nowy logotyp i nową stronę internetową mającą lepiej służyć lokalnym przedsiębiorcom i osobom szukającym istotnych informacji na temat agencji i jej działalności. Wspomniano o niskoprocentowym funduszu pożyczkowym przeznaczonym na projekty dla przedsiębiorców inwestujących w produkty spożywcze, szczególnie w ekologiczne.

Gośćmi specjalnymi na zaplanowanej z wielkim rozmachem polsko – czesko – niemieckiej imprezie „Wyprodukowano pod Śnieżką” będą Robert Makłowicz oraz Julka Cymbaluk, finalistka MasterChef Junior. W Klimaty muzyki bałkańskiej z elementami kultury żydowskiej wprowadzi uczestników imprezy zespół Timingeriu. Podczas XVI Giełdy Produktów Regionalnych dominować będą produkty spożywcze naszego regionu.

Giełdę korporacyjną zaplanowano na październik z myślą o umożliwieniu współpracy naszych lokalnych przedsiębiorców z zainteresowanymi nią podmiotami z Niemiec i Czech. Obejmie ona swoim zakresem przede wszystkim hotelarstwo, turystykę oraz agroturystykę. Natomiast pilotażowy projekt „Akademia Przedsiębiorczości” to ukłon stronę młodych ludzi, w który opiera się na współpracy z jeleniogórskimi szkołami ponadgimnazjalnymi oraz lokalnymi firmami. Ma on pomóc młodemu człowiekowi lepiej poznać siebie i odkryć, w czym on jest naprawdę dobry.

Więcej informacji w materiale video: Prezesa Piotra Miedzińskiego, specjalistki ds. PR Katarzyny Harbul-Bały i koordynatorki  Katarzyny Matusik 


{youtube}SBW6G1y37K8{/youtube}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł